materiały / uzdrowienie

 • DHT część 6 - pobierz mp3
 • Curry Blake odpowiada na zadane mu przez ludzi pytania:
  - jak długo czekać, jeśli ktoś nie jest uzdrowiony, by ponownie się modlić?
  - czy przyjmujecie ludzi do służby JGLM?
  - czy osoba molestowana seksualnie biorąca udział w rytuałach satanistycznych może być natychmiastowo uzdrowiona?
  - czy można powiedzieć komuś, żeby przestał brać leki?

  Curry mówi dlaczego przestał brać leki. Opowiada również o drugiej córce, która zachorowała na tą samą chorobę, która zabiła pierwszą. Opisuje ich drogę do uzdrowienia oraz inne ataki a także opowiada o autorytecie nad pogodą.

  "Jednym z błędów, które popełniają ludzie jest to, że gdy zrobią wszystko co mówi Boże Słowo, zaczynają szukać kolejnych rzeczy, które mogliby zrobić. Jak tylko zaczynamy to robić to przechodzimy z wiary do niewiary. To co diabeł próbuje zrobić, to sprawić, abyś zaczął działać, abyś zaczął zastanawiać się nad tym, co robisz nie tak, czego nie robisz wystarczająco. Jak tylko zaczniesz działać w tym kierunku to jesteś pokonany. Więc w pewnym momencie musisz zatrzymać się i powiedzieć, że zrobiłeś wszystko co mówi Biblia i to wszystko co masz zrobić."

  Jeśli chodzi o choroby psychiczne to lek nie jest tym co uzdrawia, one maskują objawy. To może uśmiercić coś w człowieku, aby demon nie mógł robić tych rzeczy, czasami to dezaktywuje jakąś część naszego ciała lub mózgu, aby nie pozwalać ciału robić tego co robiło. Tak naprawdę to nie uzdrawia, ale dzięki temu dana rzecz jest nieaktywna na tyle długo, aby ciało mogło się zregenerować.
  Po więcej zachęcamy do przesłuchania...